Direct Method İngilizce dil eğitim nedir? Konuşma ağırlıklı İngilizce özel ders nasıl bir şeydir? Farkları anlayabilmek için bu videonun içerisindeki açıklamaları dinleyebilirsiniz. Kısa bir özel için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz.
 
https://di […]

Bir çok dil kursu websitesinde öğretikleri İngilizce, ama İngilizce websiteleri mevcut değil. Biz bu listede gözükmeyelim dedik! Artık bizenglish.com.tr/en olarak İngilizce websitemiz aktif hale getirilmiştir. Websitemiz bire bir İngilizce çevirisi değildir, aynı d […]

Havacılık sektörüne özel İngilizce dil eğitim programlarımız ile havacılık İngilizcesini yalnızca sınav geçmek için değil, İngilizceyi konuşabilmek için. Havacılık İngilizcesi bir çok İngilizce konuşan personel içermektedir.
Pilot İn […]

Biz English ismi aslında Business English’ın kısaltılmış hali olduğunu bir çok insan bilmeyebilir. Biz English olarak kurumsal ve iş İngilizcesi dil eğitim konusunda uzmanlığımızı paylaşmaktayız.

Türkiye’deki İngilizce eğitim sistemindeki en büyük sorun konuşmaya yönelik bir çalışma olmamasıdır. Bu kritik noktaya çözüm bulabilmek için Türkiye’deki İngilizce kursları yurt dışından kitaplar ve öğretmenler getirdiler. Bu sayede C […]

Sosyal medya ile yeni Biz English hesaplarımız ile yayılmaya başladık. Bir ay içerisinde sizinle daha kapsamlı bir şekilde İngilizce konular olsun, güldürcek bir çok paylaşma da bulunacağız. İyi seyirler.
https://www.facebook.com/Biz-English-241681526379428/
https […]

Folkart Towers B Kule 31. Kat ile hazır, sanal ve co-working ofisler içerisinde verdiğimiz hizmet devam ediyor, fakat dışarıdan gelen ögrencilerimiz için daha ferah bir ortam sağlamak amacıyla ikinci bir ofisimizi açıyoruz. 21. katta sizi bekleriz.
Y […]

Mart / Nisan 2018 dan itibari ile yeni ismimiz Biz English olarak sizlere hizmet vermeye devam edeceğimizi bildiririz.
Direct Method ile Boutique English ve Biz English İngilizce özel ders eğitime devam etmektedir.
Ref:
Boutique English (eski sayfamız)
https://boutiqueenglis […]

Eski telefon numaramız 0232 390 9228 (Boutique English İzmir) olarak devam ediyor TEMMUZ 2018’e kadar. Yeni numaramız 0232 400 0232 şimdiden aktif halinde geçirilmiştir.

Kasım 2016, Boutique English olarak açtığımız İzmir şubesi.
Regus içerisinde ve tüm sanal / hazır ofis kurumlarda İngilizce dil eğitim verebilmek için, bir çok firma ile kendi katımızın içerisinde ders vererek geliştik. Tüm sanal ve hazır ofis müşterimiz i […]