Kurumsal İngilizce Dil Eğitimi

Firmalar ve Yöneticiler için İngilizce Kursu

Her firma bir gün gelirlerini arttırmak için yurt dışına açılmayı ister. Bunu yapmanın en zor yolu ise yeni çalışma durumuna personellerin adapte olmasından geçer.

İş ingilizcesi ise tam bu anda devreye giriyor. Sunumlar, teklifler ve mail gönderimlerinin en iyi şekilde yapılabilmesi için şirketteki hemen hemen herkesin bir temeli olması gerekiyor.

Biz English nasıl bir çalışma sergiliyor?

Şirketteki herkese yabancı dili öğretmenin ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için birden fazla kişiye Direct Method ile aynı anda ders verebilmekteyiz. Sizin tek yapmanız gereken katılımcı sayısını ve ders sayısını söylemek. Böylece yoğun çalışma temponuz düşmeden çok kısa bir sürede tüm şirketinize İngilizce öğretmiş olacaksınız.

İş İngilizcesi Kursu tam olarak nedir?

Bir sunum yapacağınızda tercüman kullanmak her zaman yeterli gelmeyebilir. Karşınızdaki insanları tam olarak anlayarak net cevap vermek sizin için bir artı olacaktır. Ayrıca sunumlar ve raporlarda kullanılan dilin hakimiyeti ne kadar fazla olursa müşteriyi etkileme şansınız da o kadar yüksek olacaktır.

Speaking Club hizmeti özel derste de verilir. Öğrenmek bir yerden sonra yetmeyebilir. Karşınızda pratik yapabileceğiniz, yanlışlarınızı size söyleyebilecek bir partneriniz olmadığı sürece sadece okuyabilen ama konuşamayan biri olarak kalacaksınız.

Biz English tam da burada devreye giriyor. İngilizceyi tam ve doğru yerde kullanabilirsiniz. Sert sorulara karşı nasıl hızlı cevaplar verebileceğinizi pratik seneryolar ile öğreneceksiniz. Örneklerle öğrendiğiniz için gerçek uygulamalarda sorun yaşamadan durumu idare edebileceksiniz. Tek yapmanız gereken ise İzmir İngilizce kursu seçimindeki cevabınızın Biz English olması.

Business English Kurs

İngilizce Mülakat Hazırlık

Her şirket bünyesine katacağı personelin özgeçmişinde yazdıklarının doğruluğunu sınar. Bu gibi durumlarda genellikle konuşma bir kısımdan sonra tamamen İngilizce olarak devam eder.

İngilizce eğitiminiz yeterli değilse ya da “Anlıyorum ama konuşamıyorum” diyorsanız Direct Method eğitimlerinden alarak çok kısa sürede mülakata hazır olabilirsiniz. Daha başarılı olmanın tek yolu ise bol bol pratik yapmaktan geçmektedir.

Mülakatlara hazırlık için neden özel ders almak gerekiyor?

İngilizce temeliniz sadece okuldan kalmaysa veya yeteri kadar tekrar yapmadıysanız konuşma ortasında takılabilirsiniz. Bu gayet doğal bir tepki olsa da herhangi bir sunum sırasında konuşamamanız imkanını düşünerek sizi arka plana atacaklardır.

Biz English kurslarına katılarak İngilizce eğitimi aldığınızda herhangi bir konuşmada takılma sorununuz olmadan akıcı bir dil ile konuşabilirsiniz.

Birebir ingilizce mulakat
Biz Professionals

Business English Books

Direct Method içerisinde bulunan Biz Professionals kitapları, iş İngilizcesine yönelik yazılmış bir kitap. İngilizce de tıpkı Türkçe deki gibi, konuştuğunuz ortam kullandığınız kelimeleri ve cümleleri etkiliyor. Kitaplarımız da senaryo kurarak daha işinize / mesleğinize yönelik bir İngilizce danışmanlık yapmamızı sağlıyor.

Bu çalışmalar içerisinde kelime hazne gelişimi, rapor hazırlama, okuduğunuzu anlamaya destek aktiviteleri ve sıkça unutulan değil kullanılmayan tekniklerini pratik yaptıracak aktiviteleri bulunmaktadır. İzmir de Business English kursu citti alanlar için tasarlanmış bir ingilizce kursu.

İngilizce CV Hazırlama

Bir şirkette görev almak için özgeçmişinizi İngilizce hazırlamanız gerekiyorsa ve yeterli bilginiz yoksa bu işlemi profesyonellere bırakmalısınız.

Günlük hayatta kullanılan İngilizce, kurumsal İngilizce için yeterli gelmez. Bu sebeple özgeçmişinizi verdiğiniz firma sizi seçeneklerin en arkasına atacaktır.

İngilizce CV Hazırlama

İzmir İş İngilizcesi Kursu

Başta şirketlerin yöneticileri ve yönetici adayları olmak üzere tüm personellerin iyi derecede İngilizce bilmesi gerekmektedir.

Yöneticilerin bu konuda baskısı daha büyüktür çünkü personellere örnek olması gerekir. Herhangi bir eksiklikle kendisinin devralarak sorunu çözmesi beklenmektedir.

Kelime dağarcığınız oldukça yüksek olsa dahi hızlı bir şekilde yanıtlar veremiyor, yanıtlarınızı oluşturmak için birkaç saniye kafanızda kurguluyorsanız bu size eksi puan kazandıracaktır. Bu eksikliği gidermenin en kolay ve en hızlı yolu yabancı dil kurslarına kayıt olmaktır.

Öğrenmek bir yerden sonra yetmeyebilir. Karşınızda pratik yapabileceğiniz, yanlışlarınızı size söyleyebilecek bir partneriniz olmadığı sürece sadece okuyabilen ama konuşamayan biri olarak kalacaksınız.

Biz English tam da burada devreye giriyor. İngilizceyi tam ve doğru yerde kullanabilirsiniz. Sert sorulara karşı nasıl hızlı cevaplar verebileceğinizi pratik seneryolar ile öğreneceksiniz. Örneklerle öğrendiğiniz için gerçek uygulamalarda sorun yaşamadan durumu idare edebileceksiniz. Tek yapmanız gereken ise İzmir İngilizce kursu seçimindeki cevabınızın Biz English olması.

The Business English Experts

"*" gerekli alanları gösterir

Name*
Tahmini Seviyeniz*
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.