Business English

Firmalar ve Yöneticiler için İngilizce Dil Eğitimi

Başarılı firmaların personellerden istedikleri arasında; ikna edici İngilizce sunumlar hazırlamaları, gelen mailleri anlamaları ve düzgün bir şekilde yanıtlamaları, İngilizce teklif hazırlamaları ve iş görüşmeleri yapabilmeleri bulunmaktadır. Biz English Türkiyenin önde gelen birçok şirketine kurumsal ve iş İngilizcesi eğitimleri vermektedir.

Yoğun çalışma temposundan dolayı yeteri kadar eğitime zaman ayıramayan profesyoneller için tasarlanan özel Biz English Direct metodu ile kısa zamanda hedeflediğiniz seviyeye ulaşın. Ders saatlerini ve katılımcı sayısını siz belirleyerek size en uygun ders ortamını organize edelim. Tamamı native öğretmenler eşliğinde, kısa sürede etkin öğrenme sağlayan direct öğrenme metodu ile artık ingilizce korkulu rüyanız olmaktan çıkacak.

Kimlerle Çalışıyoruz?

İngilizce sunum hazırlar iken haftalarca planlamalar, günlerce uğraşının ardından panik içinde son dakika düzeltmeleri mi yapıyorsunuz? İngilizce mail yazarken sıkıntı mı çekiyorsunuz? Saatlerce düşünüyor musunuz? Yazdığınız İngilizce mail sizi tatmin etmiyor mu? Halbuki bu mailin önce sizi ikna etmesi gerekmez miydi?

Biz English İş İngilizcesi kursu ile eğitmen yalnızca sizinle ilgilenir, İngilizce mail yazma dersleri uygulanır, İngilizce mülakat eğitimi ve pratiği yapılır. Böylece iş hayatında İngilizce gerektiren işlerle karşılaştığınızdan stresten uzak ve özgüvenli bir şekilde hareket edebileceksiniz.

İngilizce Sınıf Eğitimi veya Birebir İngilizce Özel Ders mi?

Bazı firmalar birçok çalışanı eğitime göndermek ister, İngilizce seviyelerinin aynı olması şartı ile aynı sınıf içerisinde konuşma ağırlıklı İngilizce eğitimi verilebilir.

Farklı seviyeler olduğu takdirde; sunabildiğimiz tek çözüm, toplu saat alımıdır. Örneğin: İngilizce seviyeleri birbirinden farklı olan 4 öğrenci İngilizce kurs başvurusunda bulundu. Bu öğrenciler saat bazında toplu alım yaparak önemli bir indirimden faydalanabilir. Yani almış olduğunuz paketi kişilere bölebilirsiniz. Ardından kurumsal İngilizce derslerini bire bir özel ders olarak alabilirler.

Birebir İngilizce özel ders farkı nedir diye soranlar için, bizim İngilizce özel derslerimizde saat bazında çalışmamız (saatlik fiyatlandırma) olduğu için yalnızca sizin eksikliğinizin üzerine eğitim alıyorsunuz, bir konu, veya kelimeyi zaten kullanabilir durumda iseniz o konu atlanır.

Yönetici ve Yönetici Adaylarına İzmir İş İngilizcesi Kurs Programı

Liderlik İngilizce gerektirir. İş hayatında gördüğümüz  İngilizce dil eğitimi almamış olan birçok yönetici her zaman sıkıntı yaşar. Çalışanlarınız sizden daha iyi İngilizce bilgisine sahip olduğunda, onları iş anlamında eğitirken zorluklarla karşılaşmanız işten bile değildir. İş İngilizcesi özel dersinde en büyük odaklandığımız konu, konuşma tarzıdır. Bir kelimenin ağırlığı, bir anlaşmayı bozabilir.

Türkçe ikinci dil olarak konuşulduğunda birçok birey hata yaptığında hoş karşılanır, hatta tatlı gözükür. Ne yazık ki İngilizceyi konuşamayan bireyler konuşurken (İngilizce ikinci dili olsa dahi) hata yaptığında yargılanır. Bu nedenle İş İngilizcesi eğitim programımızda İngilizceyi konuşurken sadece ne konuşacağınız önemli değil. Bunun yanı sıra hata yaptığınızda nasıl toparlayacaksınız, karşınızdakinin sert sorularına karşı nasıl hızlı cevaplar vereceksiniz ve süreci nasıl yöneteceksiniz konusunda birebir pratikler ve senaryolarla eğitim veriyoruz. Böylece karşılaşabileceğiniz problemlerin provasını zaten önceden yapmış olacaksınız.

Yönetici İngilizcesi olarak yukarıdaki belirtiğimiz kurumsal İngilizce konuşma teknikleri, İngilizceyi hata yapmadan nasıl konuşacağınız ve İş İngilizcesi kelime listelerimiz ile sizi İngilizce bilen ve konuşabilen yönetici olarak ofise yollayabiliriz.

The Business English Experts