Şirketiniz için İngilizce Danışmanlık

Şirketinizde yurt dışından müşteri ağırlamak, onlarla en iyi şekilde iletişim kurmak veya kendini daha iyi ifade etmek istiyorsanız Biz English ailesi olarak size yardımcı olmak için buradayız.

Çalışan kadronuzda ingilizceyi etkin şekilde kullanmakta sorun yaşayan kişiler varsa işleriniz yavaşlayabilir. Bu gibi durumlarda Biz English ailesi olarak sizin şirketinizi ana dili ingilizce olan elemanlarla temsil ederiz. Elemanlarımız konuşma dili ile birlikte vücut dilini de aktif ve verimli şekilde kullanarak iletişim kalitesini en üst seviyede sunar.

ingilizce-danışmanlık-hizmetleri-be

Kadronuza İngilizce bilmeyen kalmasın

Sürekli olarak yurt dışından gelen müşterilerinizle konuşmak için tercüman tutmaktan sıkıldınız mı? Biz English olarak ekibinize ingilizce öğretiriz. Neden tercih ediliyoruz?

  • Elemanlarınıza profesyonel iş ingilizcesi öğretiyoruz.
    (İkna edici sunumlar, kaliteli aynı zamanda kusursuz mail yanıtları ve çok daha fazlası)
  • Elemanlarınızın özgüvenini arttırarak kendilerini ifade etmelerini sağlıyoruz.
  • Unutulan ingilizce gün yüzüne çıkarılır ve bilgiler yenilenir.
Birebir ingilizce mulakat

Çalışan bulmak arama yapmak kadar kolay

Şirketiniz için güvenilir ve profesyonel ingilizce konuşan personel arayışı içerisindeyseniz, nitelikli öğrenci kitlemizi ve tüm testlerimizden geçmiş çalışanlarımızı size yönlendiririz.

Eleman seçimini kendiniz yapın, işe aldığınız kişiden emin olun, mülakat sırasında bizi arayarak elemeleri mükemmel şekilde gerçekleştirin.

Eğer çalışan seçmekte yardıma ihtiyacınız varsa rehberlik servisimizden her zaman yararlanabilirsiniz. Sizin için başvuran kişileri ölçer, değerlendirir ve sonuçları raporlarız.

Etkili Cover Letter Nasıl Yazılır

Kurumsal İngilizce Danışmanlığı

Yurt dışından müşterilerinizle iletişim kurmak için bir tercümana mı ihtiyacınız var? Nitelikli kadromuzla size en iyi tercümanları sunuyoruz. Tercümanlarımız size hangi konularda yardımcı olur?

  • Toplantılarınızı kesintisiz yaparsınız, dil ayrımı artık sorun değil.
  • Yazışma metinlerini özgüvenle gönderirsiniz.
  • Reklam ve evrak işleriniz anında tercüme olur.
  • Markanızın ihtiyaç duyduğu satış veya pazarlama işlemleri yapılır.
İngilizce Danışmanlık

İngilizce CV & Mülakata Hazırlık

İş görüşmesine nefes kesici bir ingilizce CV ile gitmek ve mülakata hazır mı olmak istiyorsunuz? Biz English olarak size kusursuz bir CV oluşturuyor, mülakat hazırlıyor ve danışmanlık sunuyoruz.

Aynı zamanda sizin için Cover letter hazırlayabilir ve seviyenize bağlı olmaksızın çok kısa bir sürede ingilizce konuşmanızı sağlarız.

İngilizce CV Resume

Bilinirliğinizi arttırıyoruz

Yurt dışında şirketinizi tanınır hale getirin. Biz English ailesi olarak sosyal medya ve internet reklamlarınızı, afiş/broşür ve web tasarım işlemlerinizi halletmekle birlikte içerik ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Her zaman ilk sayfada kalın.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle irtibatta geçebilirsiniz.

the-best-language-school

Kimlerle Çalışıyoruz?

Listenin son güncelleme tarih: 12/12/2020

Dünyaca ünlü şirketler başta olmak üzere birçok şirkete danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir.