Şirketiniz için İngilizce Danışmanlık

Şirketinizde yurt dışından müşterileri ağırlamak, bu müşterilerle en iyi şekilde iletişim kurmak ya da kendinizi daha iyi ifade edebilmek istiyorsanız alanında profesyonel çalışan kadromuz ile size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Eleman kadronuzda ingilizce dilini en etkili şekilde konuşabilecek bir çalışanınız olmadığında işler biraz zorlaşabilir. Bu durumda ana dili ingilizce olan çalışanlarımız ile şirketinizi temsil edebiliriz. Çalışanlarımız sadece konuşma dilini değil; iletişimi en iyi şekilde aktarmak için vücut dilini de kullanmaktadır.

ingilizce-danışmanlık-hizmetleri-be

Kadronuza baştan aşağı yabancı dil öğretin

Çalışanlarınızın rahatlıkla ikinci bir dili konuşamadığını düşünüyorsanız sizin için ekibinize İngilizce öğretebiliriz. Genellikle şu sebeplerden dolayı tercih ediliyoruz;

  • İş ingilizcesi öğrenmek (İkna edici sunum hazırlıkları, Mail yanıtlarının daha iyi hale gelmesi ve benzeri)
  • Kendini ifade etmeyi kolaylaştırmak
  • Bilgileri tazelemek
Birebir ingilizce mulakat

Personel aramakla vakit kaybetmeyin

Şirketiniz için ana dili gibi İngilizce bilen personel arayışında mısınız? İsteklerinizi karşılayacak kişiyi hala bulamadıysanız geniş öğrenci kitlemizi veya tüm testlerimizden geçmiş personellerimizi size yönlendirebiliriz.

Personel seçimini kendiniz yapmak ve aldığınız kişiden emin olmak istiyorsanız mülakatlarda bizi arayarak aday elemelerini en doğru şekilde yapabilirsiniz. Gelecek ekip arkadaşımız adaylar arasından şirketinizi en iyi temsil edebilecek kişiyi bularak size söyleyecektir.

Etkili Cover Letter Nasıl Yazılır

Kurumsal İngilizce Danışmanlığı

Müşterilerinizle kurmanız gereken iletişim için tercüman arıyorsanız emin ellerde olduğunuza güvenebilirsiniz. Hangi iletişim şekillerinde destek veriyoruz?

  • Toplantı için gereken tercümanlık hizmeti
  • Yazışmalarda kullanılacak İngilizce metin hizmeti
  • Markanız için gereken satış veya pazarlama hizmeti
  • Reklam ve evrak işlerinizde gerekli olabilecek İngilizce hizmeti
İngilizce Danışmanlık

İngilizce CV & Mülakat Hazırlama

İş başvurusunda bulunacaksanız ve diğer katılımcıların arasında kendi özgeçmişinizin dikkat çekmesini istiyorsanız derin düşüncelere dalmak yerine bizimle iletişime geçin. Sizin için CV veya Cover letter hazırlayabiliriz.

Mülakatlarda İngilizce konuşma sırasında sorun yaşamamak için özel derslerimizi alabilirsiniz. Seviyenize bağlı olarak çok kısa bir süre içerisinde İngilizce konuşacaksınız.

İngilizce CV Resume

Bilinirliğinizi arttırıyoruz

Yurt dışında markanızı tanıtmak için tek yapmanız gereken bizimle anlaşmak. Sosyal medya ve internet reklamlarınızı, afiş / broşür ve web site tasarımlarınızı hazırlayabiliriz. Bunun yanısıra içerik ihtiyaçlarınızı da karşılayabilmekteyiz.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle irtibatta geçebilirsiniz.

the-best-language-school

Kimlerle Çalışıyoruz?

Listenin son güncelleme tarih: 23/02/2020

Dünyaca ünlü şirketler başta olmak üzere birçok şirkete danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir.