Online İngilizce Özel Ders

online-ingilizce-ders

Biz English Online Ders Veriyor mu?

İngilizce kurslarının büyük çoğunluğu yaşanan son salgın olaylarından sonra eğitimlerini online platformlar üzerine taşıyorlar.

Bazı kurslar bunu ücretli olarak ekstra dahilinde yapıyor olsalar dahi, Biz English ekibi olarak bizler bunu öğrencilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz. Çünkü bu salgın hiçbirimizin suçu değil. Peki Biz English’in Online Eğitimleri nasıl olmakta? Detaylar için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Online Eğitim Platformu Hakkında

Eğer daha önceden Biz English platformuna katılmış ve eğitim gören bir öğrenci iseniz sizin için salgın hastalıkların örgün eğitimi engellemesinin herhangi bir önemi yok. Çünkü Biz English eğitim kurumu olarak öğrencilerimize online platformlar üzerinden ekstra ücret talep etmeden eğitim vermeye devam ediyoruz. Üstelik bu eğitimlerin tamamı örgün eğitime benzerlik oranında neredeyse %98’lik bir başarıyı yakalamış durumda. Bunun sebebi ise sistemimizin aynı şekilde yürümesi ve devam etmesi.

Peki eğitimlerimiz online platform üzerinden nasıl yürüyor?

Online eğitim sistemimiz “google duo ve skype” bağlantıları üzerinden naklen yapılmakta.

Öğrencilerimiz yalnızca kendileri ile alakadar olan ve bire bir ders işleyiş mantığı ile ilerleyen canlı yayınlar sayesinde çok daha kolay İngilizce öğrenmiş oluyorlar. Biz English, online eğitimlere geçiş yapmış olmasına rağmen farklı kurumlar gibi tüm öğrencileri tek bir canlı yayına toplamıyor. Öğrencilerin her biri Biz English’in örgün eğitimlerinde olduğu gibi teke tek olarak hocayla yalnız ders işlemeye devam ediyorlar.

direct-method-online

Online Eğitim Sistemimiz Nasıl Yürüyor?

Öğretmenlerimizin tamamı ana dili İngilizce olan kişiler. Örgün öğretim yapılıyormuş gibi canlı yayın ile öğrencilerimizle birlikte ders işliyorlar.

Herkesin kendine ait hesabını kullanarak Biz English’in ortak hesabına bağlanarak dersini işleyebilir, böylelikle yayınlarımıza dışarıdan hiçbir sızma olmamakta. Derslerimiz bir ciddiyet ile ilerlemekte.

Direct Method eğitminizi online olarak kayıt olmak isterseniz, temassız ödeme seçeneklerimiz ile (IBAN havale, online ödeme, cep telefon ile ödeme) ders paket satın almanız yeterli. Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz bize.