Online İngilizce Ders

İngilizce kurslarının büyük çoğunluğu yaşanan son salgın olaylarından sonra eğitimlerini online platformlar üzerine taşıyorlar. Bazı kurslar bunu ücretli olarak ekstra dahilinde yapıyor olsalar dahi, Biz English ekibi olarak bizler bunu öğrencilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz. Çünkü bu salgın hiçbirimizin suçu değil. Peki Biz English’in Online Eğitimleri nasıl olmakta? Detaylar için yazının devamını okuyabilirsiniz.

online-ingilizce-ders

Online Eğitim Platformu Hakkında

Eğer daha önceden Biz English platformuna katılmış ve eğitim gören bir öğrenci iseniz sizin için salgın hastalıkların örgün eğitimi engellemesinin herhangi bir önemi yok. Çünkü Biz English eğitim kurumu olarak öğrencilerimize online platformlar üzerinden ekstra ücret talep etmeden eğitim vermeye devam ediyoruz. Üstelik bu eğitimlerin tamamı örgün eğitime benzerlik oranında neredeyse %98’lik bir başarıyı yakalamış durumda. Bunun sebebi ise sistemimizin aynı şekilde yürümesi ve devam etmesi.

Peki eğitimlerimiz online platform üzerinden nasıl yürüyor?

Online eğitim sistemimiz “google duo ve skype” bağlantıları üzerinden naklen yapılmakta.

Öğrencilerimiz yalnızca kendileri ile alakadar olan ve bire bir ders işleyiş mantığı ile ilerleyen canlı yayınlar sayesinde çok daha kolay İngilizce öğrenmiş oluyorlar. Biz English, online eğitimlere geçiş yapmış olmasına rağmen farklı kurumlar gibi tüm öğrencileri tek bir canlı yayına toplamıyor. Öğrencilerin her biri Biz English’in örgün eğitimlerinde olduğu gibi teke tek olarak hocayla yalnız ders işlemeye devam ediyorlar.

Online Eğitim Sistemimiz Nasıl Yürüyor?

Öğretmenlerimizin tamamı ana dili İngilizce olan kişiler. Örgün öğretim yapılıyormuş gibi canlı yayın ile öğrencilerimizle birlikte ders işliyorlar.

Herkesin kendine ait hesabını kullanarak Biz English’in ortak hesabına bağlanarak dersini işleyebilir, böylelikle yayınlarımıza dışarıdan hiçbir sızma olmamakta. Derslerimiz bir ciddiyet ile ilerlemekte.

direct-method-online

Derslerin İşleyiş Mantığı Nasıl?

Derlersin yürütülme mantığı pek çok kurstan farklı demek mümkün. İngilizce kurslarının hemen hemen hepsi aynı mantık çerçevesinde ilerlerken, Biz English ekibi; öğrencilerine “direkt method” adı verilen mantık ile eğitim veriyorlar.

Bu eğitim sistemi ise; öğrencinin, anadili İngilizce olan bir öğretmen ile bire bir olarak ders işlemesi üzerine kurulu. Kısacası Biz English içinde herhangi bir sınıf mantığı bulunmamakta. Herkes tek başına özel İngilizce dersi alıyor desek bu noktada yalan söylemiş sayılmayız. Fakat bu method ile çok kısa sürede İngilizce bilginizi genişleteceğiniz, hiç bilmiyorsanız dahi hızlı bir biçimde öğrenme sürecini tamamlayacağınız kesin.

Tek bir öğretmen için saatlerce ders anlatmak yorucu değil mi?

Biz English ekibi olarak, nasıl örgün eğitimde tek bir öğretmen ile yola devam etmeyip farklı öğretmenler ile öğrencilerimizi buluşturuyorsak, online eğitim için de aynı sistemi uyguluyoruz. Birçok öğretmenimiz farklı saat aralıklarında online derslerimiz için öğrencilerimiz ile buluşuyor. Bu da direct method için oldukça etkili oluyor. Ana dili İngilizce olan ülkelerinden (Avustralya, İngiltere ve ABD vb.) farklı öğretmenler ile bire bir ders sayesinde çok kısa sürede İngilizce öğrenmek daha mümkün bir hale gelmiş oluyor.

Unutmayın ki, global olan ve gittikçe iç içe geçen dünyada İngilizce bilmeyen insanlar iletişim güçlüğü çekmektedir ve çekeceklerdir…

Direct Method eğitminizi online olarak kayıt olmak isterseniz, temassız ödeme seçeneklerimiz ile (IBAN havale, online ödeme, cep telefon ile ödeme) ders paket satın almanız yeterli.

Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz bize.

Online Ders Kayıt

whatsapp sorular