Geleceğini belirlemeye cesareti olan herkes için yenilikçi çözümler üreten, size özel, Biz English hizmetlerimiz;

Biz English olarak Biz Ne yapıyoruz ?

Biz en iyi yaptığımız işi yapıyor , Yurtdışı eğitim planlamanızı  Butik bir danışmanlık firması IDEAS Turkey ile çözüyoruz…

IDEAS Turkey Exclusive Danışmanlık firması ile birlikte biz;

 • Sizi Tanıyor ve Anlıyoruz
 • Size Özel Fikirler Üretiyoruz
 • Harekete Geçiriyoruz
konusarak ogren

Biz English Yurtdışı eğitim Danışmanlık Servisi;

Yurtdışı dil okulları size bir dilin yaşam içerisinde kullanıldığı her noktada onu yaşayarak öğrenme imkanı sunmaktadır. Yurtdışı dil eğitimi boyunca sadece sınıf içerisinde ders anlatımı, test ve sınıf içi iletişim ile sınırlı kalmayacak ve bol bol pratik yapma fırsatınız da olacaktır. IDEAS Turkey ve Biz English ortaklığı ile Yurtdışı dil okulu seçenekleri arasından size en uygun olanı seçin ve yeni insanlar ve yeni kültürler deneyimleyin.

IDEAS Turkey yurt dışı eğitim ve danışmanlık merkezi, 2008 yılından bu yana kaliteli ve ihtiyacı en doğru karşılayacak eğitim ve kariyer hizmetlerini sağlamak adına Londra’da  kurulmuş 2013 yılı itibari ile Istanbul’da hizmet vermeye başlamıştır. Yurt dışı eğitimde öğrencilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak uygun seçenekler sunmak ve öğrenci memnuniyeti ile fark yaratmak IDEAS Turkey’in önceliğidir. İstanbul merkez olmak üzere İzmir Biz English bünyesinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Biz English – İzmir ve IDEAS Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak öğrencilerimizin tüm beklentilerine ve taleplerine cevap verebilmek için Amerika, İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya, Malta, Güney Afrika, Almanya, gibi ülkelerde bulunan en üst düzeyde akreditasyonlara sahip 250’den fazla dil okulu ile çalışmaktayız.

Yurtdışındaki en iyi dil okullarından beklentilerinize ve bütçenize en uygun dil okulu fiyat tekliflerini almak için bize ulaşın. Biz English- İzmir’in Yurtdışı Eğitim Danışmanlık servisi IDEAS Turkey olarak öğrencilerimize ”En İyi Fiyat Garantisi” sunmaktayız!

Yurtdışı dil okulları 2018-2019 fiyat bilgisi ve teklifi için Biz English İzmir Yurdışı eğitim servisi ile iletişime geçiniz!

*2019 yılı başı itibari ile yen fiyat listelerine geçileceğinden, 2019’da yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin 2019 yılı öncesinde ön kayıt yaptırarak 2018 dil okulu kampanyalı fiyatlarından faydalanabilmektedirler.!*

2020 için fiyatlarımız güncelleniyor

Danışmanlık Hizmetlerimiz;

 • Dil Okulu,Yaz Okulu ,Universite & Lisans Tamamlama & Master programları
 • Sertifika Programları
 • Junior Yaz kampları ,STEM kampları, Anne & Çocuk kampları
 • Amerika- İngiltere- Kanada- İsviçre Lise Dönüşüm Programları
 • Yurtdışı Konaklama Organizasyonu
 • Okullara özel tasarlanana Yurtdışı gezi & Proje programları
 • Üniversite Seminerleri & Eğitimler
 • Üniversiteler Arası İletişim Danışmanlığı
 • Yabancı öğrenciler için Türkiye’de Üniversite Eğitimin(Study Turkey with IDEAS Turkey)
 • Vize Danışmanlığı
biz english v3

İNGİLTERE’DE YURTDIŞI EĞİTİM:

Söz konusu yurt dışı eğitim olduğunda,ilk akla gelen seçeneklerden birisi de İngiltere’dir. Gerek dil eğitimi, gerekse üniversite, sertifika gibi programlar sunan okulların çeşitliliği bakımından İngiltere öğrenciler için oldukça cazip bir seçenektir. Ana dili İngilizce olan ülkeler arasında ülkemize en yakını olduğundan, yurtdışı eğitim denildiğinde Türk öğrenciler tarafından en çok İngiltere dil okulları tercih edilir.

İngiltere’de eğitim almanın avantajları;

 • İngiltere dil eğitimi alınabilecek ana dili İngilizce olan en doğru seçenektir,
 • İngilizce Dil eğitimi alınabilecek çok sayıda şehir ve okul seçeneği bulunmaktadır,
 • Her bütçeye, yaşa ve seviyeye göre kurs vardır,,
 • Türkiye’de yalnızca 3.5 saat uçuş mesafesindedir,
 • Dünya’nın en önemli kültürel, sanatsal etkinliklerine katılma şansı elde edersiniz,

İNGİLTERE EĞİTİM  SEÇENEKLERİ

 • .Genel İngilizce; haftada 15,20,25,30 ve 35 derslik programlardır, her seviyeye ve öğrenciye hitap etmektedir. Öğrenciler bu programa katılarak genel İngilizce pratiklerinin yanı sıra, konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi dil becerilerini geliştirebilirler.
 • İş İngilizcesi; hali hazırda profesyonel alanda iş deneyimi olan ya da uluslararası bir firmada çalışan profesyoneller için önerilen bir programdır. Katılımcıların bu kursa kabul edilebilmeleri için upper-internmediate seviyede İngilizce bilmeleri gerekmektedir.
 • Birebir İngilizce; belli bir alanda eksikliği olan öğrenciler tarafından en çok tercih edilen programlardan biridir. Tek bir alanda problem yaşayan öğrenciler, bire bir ders alarak eksiklerini giderebilirler
 • Sınavlara yönelik kurslar, İngilizce seviyesi yeterli olan ancak akademik ya da iş amaçlı IELTS ya da Cambrdige sınavlarından birine girmek isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Bu kurslar genel ya da yoğun İngilizce’den sonra alınabildiği gibi, İngilizce seviyesi yeterli adaylar için, doğrudan da alınabilir.
 • Yaz Okulu programları(Summer Camp); 18 yaş altı öğrenciler için hazırlanmış programlardır. Orta ya da lise öğrenime devam eden öğrenciler tarafından grup ya da bireysel olarak tercih edilmektedirler. Öğrenciler aldıkları dil eğitiminin yanı sıra çeşitli aktivite programlarıyla gittikleri şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri liderleri eşliğinde keşfeder, uluslararası bir ortamda yeni arkadaşlıklar kurarlar. Genç yaştaki öğrencilerin sosyalleşmesi ve yeni kültürler öğrenmesi için çok faydalı programlardır.
 • Sertifika programları; özellikle İşletme, Finans gibi alanlarda okuyan öğrenciler ve bu alanda çalışan profesyoneller için hazırlanmış programlardır. Öğrenciler farklı süre alternatifleri olan kaliteli okullara devam ederek, CV’lerine ekleyebilecekleri değerli diploma ya da sertifika sahibi olurlar.

AMERIKA’DA YURTDIŞI EĞİTİM

 • Amerika, yurtdışında İngilizce eğitim almak isteyenleri büyüleyici coğrafi yapısı, dünya çapında adından sıklıkla bahsettiren eğlence merkezleri ile kendine çekmeyi başarmıştır.
 • Amerika’da dil okulları ve üniversiteler dünyanın en iyi eğitim veren yabancı dil merkezleri arasında hep ilk sıradadır. Herkesin bütçesine ve hedeflerine uygun dil okulunun bulunduğu Amerika’da, 52 eyalet ve bu eyaletlerde birbirinden profesyonel dil okulları bulunmaktadır.
 • Amerika’da dil eğitimi aldıktan sonra lisans veya yüksek lisans eğitimi almak çok kolaydır. Çoğu üniversiteye TOELF’sız girme şansı elde edersiniz. Ayrıca Amerika’da eğitime devam etmek istiyorsanız üniversite kampüsünde yer alan birçok dil okulu seçeneği vardır. Bunlardan birini tercih ederek henüz üniversite eğitimine başlamadan kampüs ortamını görmüş ve kampüs imkanlarından yararlanmış olursunuz.
 • Kozmopolit yapısı sayesinde farklı kültürleri tanıyıp analiz edebilirsiniz. her farklı deneyimden öğreneceğiniz bir şey olduğunu unutmamalısınız

NEDEN AMERİKA’DA EĞİTİM ALMALIYIM

 • Amerika’da yüzlerce dil okulu seçeneği bulunmaktadır
 • İngilizceyi Amerikan aksanı ile öğrenme şansı sağlar
 • Amerika’da eğitim almak prestijlidir
 • Birçok ülkeye daha ekonomik bir yaşam sunar
 • Üniversite geçiş programları ile dil okulu sonrası hiçbir sınava girmeksizin lisans ya da yüksek lisans eğitimine geçiş hakkı sunar

AMERİKA DİL OKULU
Amerika’ya dil eğitimi için giden öğrenciler farklı kurs seçeneklerinden faydalanabilir. İngilizcesi zaten iyi düzeyde olan bir öğrenci direk İngilizce eğitimi almaktansa iş İngilizcesi, sınav İngilizcesi gibi kurslara katılabilir.

 

Amerika’da Kurs seçenekleri;

Genel İngilizce; Okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine detaylı eğitim sunulan haftalık 15,20,25 ya da 30 derslik eğitim programıdır.

İş İngilizcesi; Günümüz iş dünyasında İngilizce bilgisi çok önemlidir ve iyi seviyede İngilizce bilmeniz rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar. Sunulan iş İngilizcesi kursları genel İngilizce becerilerinizi geliştirir ardından iş yerlerinde size yarar sağlayacak temel iş İngilizcesi bilgisi edinirsiniz. Rapor yazma, sunum hazırlama, mülakat yapma, toplantılarda İngilizce kullanma gibi konularda becerilerinizi geliştirir, kendinizi zorlu iş dünyasına hazırlamış olursunuz.

Birebir İngilizce; Bu kurs en kısa sürede İngilizcenizi en iyi şekilde geliştirmenizi sağlar. Özel, deneyimli hocalarla birebir alacağınız bu kursta tamamen sizin eksiklerinizi gidermeye yönelik bir program izlenecektir ve %100 kişisel hedeflerinizin sağlanması amaçlanacaktır.

Sınav hazırlık Kursları: İngilizce konuşulan bir ülkede lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak istediğinizde sizden İngilizce yeterlilik seviyelerinizi ölçen TOEFL, IELTS gibi sınavlara girmeniz ve bu sınavlarda belirli bir başarı sağlamanız istenmektedir. Bu hazırlık kurslarını Amerika’da kaliteli okullarda, deneyimli hocalar eşliğinde aldığınız takdirde kısa sürede hedefinize daha kolay ulaşır, gerekli sınav puanlarını alırsınız. Bu tarz sınavlar artık Türkiye’de de hazırlık atlamada ya da iş görüşmelerinde de avantaj sağlamaktadır.

KANADA’DA DIL OKULLARI:
Kanada, dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği başlıca ülkelerden biridir.Kanada, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi,  TOEFL ve IELTS sınav hazırlık kurslarının yanı sıra Cambridge FCE ve CAE sınav hazırlık sınıflarının ve son zamanlarda Türkiye’de hızla yükselmekte olan TESOL sertifika programlarının da yoğun olarak sunulduğu bir ülkedir. Anadili İngilizce olan en ekonomik ülke Kanada’dır.

 

İRLANDA DİL OKULLARI:

İrlanda dil okulları, sunmuş oldukları kaliteli eğitim, uygun fiyatlar, Avrupalı öğrenci sayısının Türk öğrenci sayısına oranla çok daha yüksek olması ve sunulan birçok dil okulu alternatifi ile ülkemizde son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Türkiye’ye yakınlığı ve doğal güzellikleri de İrlanda’yı dil eğitimi almak için seçilecek ilk ülkeler sıralamasına getirmektedir.

İrlanda’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları:

Birleşik Krallık’tan bir ülke olan İrlanda’nın Sterlin yerine Euro kullanması avantajlardan ilkidir. Böylece dil okulları ve yaşam masrafları daha ekonomik olmaktadır. Türk sayısının İngiltere’ye kıyasla az olması en büyük avantajdır. Uzun dönemli gidecek öğrencilerin yasal çalışma izni olması hem öğrendikleri dili kullanma şansı sağlayacak hemde cep harçlıklarını çıkarmalarını sağlayacak bir imkandır.

 

MALTA DIL OKULU

Malta, turizm ve dil okullarıyla ünlü bir ülkedir. Tatil havasında bir dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihidir. Malta’daki dil okullarının birçoğu İngiltere’deki dil okullarıın şubeleri olarak açılmış ve İngiltere kaynaklı eğitim vermektedir

 

GÜNEY AFRIKA  DIL  OKULU:

Güney Afrika, yıl boyunca ılıman iklimiyle hem dil öğrenmek hem de daha önce hiç yaşamadığı deneyimleri yaşamak isteyenler için harika bir ülkedir. İngiltere’nin en eski sömürgelerinden biri olması, günümüzde Güney Afrika’yı özellikle eğitim alanında avantajlı  bir hale dönüştürüyor…

 

ALMANYA DİL OKULU:

Avrupa’da en çok konuşulan dil Almanca’dır. Bu yüzden gelecek ve kariyer planları için öğrencilere çok büyük bir katkısı olacaktır. Kaliteli eğitimiyle Almanya öğrencilere cazip fırsatlar sunmaktadır. Türkiye’ye yakınlığı itibari ile rahatlıkla eğitim için gidilebilmektedir…

 

YURTDIŞINDA YAZ OKULU

Ebeveynler okulların kapandığı ve yaz tatilin başladığı dönemde çocuklarının tatillerini daha aktif ve verimli geçirebilmeleri adına yurtdışı yaz okullarını tercih etmektedirler. Böylece öğrenciler erken yaşta yurtdışı deneyimine sahip olacakları gibi, farklı kültürleri keşfetmeyi de genç yaşta öğrenirler. Farklı ülkelerden arkadaşlıklar edinip, bir yandan dil eğitimi alırken diğer yandan sıradışı bir yaz okulu tecrübesi sahibi olurlar.